30 września 2023

egos-cip.eu

Etyczne i elektroniczne poszukiwanie pracy

Odzyskiwanie danych biegły usługa.

6 min read

złamany pendrive odzyskiwanie danych 5 Najlepszych narzędzi do odzyskiwania danych na Androida

Jeśli twoje urządzenie z systemem Android straciło dane, istnieje kilka metod, aby odzyskać utracone dane. Jedną z metod jest użycie zewnętrznego dysku do odzyskania utraconych danych. Korzystanie z dysku zewnętrznego wymaga jednak komputera z odpowiednimi portami USB i obsługą urządzeń peryferyjnych. Ponadto wpłynie to na szybkość transferu danych.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Free Android Data Recovery to przydatny program, który pozwala odzyskać usunięte pliki z różnych urządzeń z systemem Android. Obsługuje ponad 100 marek mobilnych i różne sieci. Ma wiodący w branży wskaźnik odzyskiwania i skanuje dane w ciągu zaledwie kilku minut. Jeśli Twój telefon został uszkodzony lub utracony, lub dane zostały uszkodzone, to narzędzie pomoże Ci odzyskać utracone pliki.

Po zainstalowaniu, Free Android Data Recovery działa szybko, aby przywrócić usunięte pliki i inne media z urządzeń mobilnych i tabletów. Obsługuje różne typy plików i pomija niepotrzebne pliki. Jest również bardzo łatwy w użyciu i nie wymaga zaawansowanych umiejętności odzyskiwania danych. Na szczęście istnieją darmowe wersje tego programu, które można zainstalować na komputerze.

Po pobraniu program przeskanuje Twoje urządzenie i odzyska usunięte dane. Możesz nawet odzyskać filmy, obrazy i dokumenty. Oprogramowanie jest bezpieczne w użyciu i nie zawiera żadnych złośliwych wirusów ani dołączonych wtyczek. Co więcej, nie ukradnie Twoich danych osobowych podczas odzyskiwania usuniętych danych.

Po zakończeniu procesu skanowania, program oceni wyniki. Po zakończeniu analizy, Twoje utracone dane zostaną odbudowane. Możesz wyświetlić podgląd plików, które chcesz odzyskać, podświetlając odpowiednią sekcję w lewym filarze. To oprogramowanie może obsługiwać wiele plików i może odzyskać do kilkudziesięciu tysięcy plików.

MiniTool Mobile Recovery dla Androida

MiniTool Mobile Recovery for Android to aplikacja, która może przywrócić dane z urządzeń z systemem Android, w tym telefonów i kart SD. Ta aplikacja ma kilka metod odzyskiwania danych z urządzenia mobilnego, w tym odzyskiwanie usuniętych zdjęć, filmów i informacji tekstowych. Może nawet pomóc w odzyskaniu danych z telefonu, który został przypadkowo usunięty lub telefonu, który uległ awarii.

Jeśli kiedykolwiek straciłeś ważne dane z urządzenia z systemem Android, docenisz, jak przydatne może być to narzędzie. Podczas gdy większość narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android pobiera opłaty za dostęp i odzyskanie utraconych danych, ta aplikacja jest całkowicie darmowa. Możesz pobrać oprogramowanie ze strony internetowej MiniTool. Możesz odzyskać do 1 GB danych za pomocą tego programu.

Chociaż MiniTool Mobile Recovery for Android to świetna darmowa opcja przywracania utraconych lub uszkodzonych danych, nie jest to idealne rozwiązanie. Ten program odzyskuje tylko niewielką ilość danych, a jego interfejs jest przestarzały. Jeśli szukasz odzyskać znacznie więcej danych z urządzenia z systemem Android, będziesz musiał kupić licencję premium.

Jeśli masz uszkodzony telefon lub usunąłeś wiele danych, MiniTool Mobile Recovery dla Androida jest doskonałym wyborem. Działa dobrze na urządzeniach z systemem Android i może odzyskać usunięte i utracone pliki zarówno z kart pamięci, jak i SD. Aplikacja oferuje dwa moduły odzyskiwania: Recover from Phone i Recovery From SD-Card. Ponadto może odzyskać zdjęcia i filmy. Jeśli straciłeś zdjęcia, możesz je łatwo przywrócić, korzystając z modułu odzyskiwania zdjęć. Aplikacja jest darmowa i łatwa do pobrania.

Tenorshare MobiSaver

Jeśli straciłeś ważne dane na swoim urządzeniu z systemem Android, jest dla Ciebie nadzieja dzięki Tenorshare MobiSaver do odzyskiwania danych z systemu Android. Ten program może odzyskać usunięte wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy i pliki audio, a także wiadomości WhatsApp, ze wszystkich typów urządzeń, w tym Samsung, LG i Huawei. To narzędzie do odzyskiwania danych jest całkowicie darmowe i obsługuje ponad 2000 smartfonów.

Jest łatwy w użyciu i nie wymaga dostępu root. Może odzyskać każdy rodzaj utraconych danych, w tym wiadomości WhatsApp, e-maile, zdjęcia i filmy. Obsługuje również wiele języków, w tym angielski, rosyjski, niemiecki, uproszczony chiński i tradycyjny chiński. Jest bardzo prosty w użyciu, więc nie będziesz miał żadnych problemów z odzyskaniem danych. Może również odzyskać dane z obu kart SD i pamięci wewnętrznej bez komputera.

Ten program jest kompatybilny z ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Działa również na różnych komputerach. Możesz pobrać najnowszą wersję aplikacji i zainstalować ją na swoim urządzeniu, aby wykonać proces odzyskiwania danych. Inną dobrą opcją odzyskiwania danych na Androida jest Disk Drill, który może odzyskać pliki z dowolnego urządzenia. Działa na ponad 400 typach plików.

To narzędzie do odzyskiwania danych Android może odzyskać usunięte i sformatowane pliki z dowolnego urządzenia z systemem Android. Działa również na urządzeniach Samsung. Może również przywrócić dane z kart SD, w tym tych uszkodzonych przez wirusy.

Wiertło tarczowe

Jeśli straciłeś dane na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz użyć Disk Drill, aby odzyskać informacje. Obsługuje ponad 400 formatów plików, w tym obrazy, audio, dokumenty i filmy. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że cały proces odzyskiwania jest prosty. I możesz wyświetlić podgląd plików przed odzyskaniem, aby upewnić się, że odzyskujesz tylko te, których naprawdę potrzebujesz.

Po pobraniu Disk Drill, następnym krokiem jest włączenie debugowania USB na urządzeniu z systemem Android. Aby to włączyć, przejdź do Ustawień i dotknij szybko siedem razy numeru Build. Pojawi się wyskakujące okienko informujące, że jesteś teraz w trybie deweloperskim. Następnie zaznacz pole wyboru debugowania USB. Po zaznaczeniu tego, podłącz swoje urządzenie z systemem Android do komputera.

Kiedy używasz Disk Drill, będziesz miał dostęp do pamięci masowej urządzenia z systemem Android, co oznacza, że odzyskanie usuniętej zawartości jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Zawiera również wbudowane funkcje ochrony danych, w tym „Recovery Vault” dla metadanych plików, a także opcję „Guaranteed Recovery”, aby zapisać pełne kopie zapasowe plików.

Aplikację Disk Drill można pobrać na stronie dewelopera. Jest bardzo prosty w instalacji i wykorzystuje usprawniony interfejs. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy guru technologii, Disk Drill do odzyskiwania danych na Androida jest jednym z najlepszych programów, których możesz użyć do odzyskania usuniętych plików.

AirMore

AirMore to bogaty w funkcje program do odzyskiwania danych z systemu Android, który odzyskuje utracone dane z telefonu. Obsługuje wiele różnych typów plików i obejmuje prawie wszystkie typowe scenariusze utraty danych. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że proces odzyskiwania jest szybki i prosty. Posiada również funkcję podglądu, więc można zobaczyć, co będzie odzyskać przed rozpoczęciem procesu.

Darmowe oprogramowanie jest kompatybilne z większością urządzeń z systemem Android. Obsługuje odzyskiwanie danych z usuniętych plików, uszkodzonych ekranów, uszkodzonych kart pamięci, uszkodzonych systemów operacyjnych, a nawet urządzeń zainfekowanych wirusami. Możesz również użyć go do odzyskania danych z uszkodzonych wodą urządzeń i błędów flashowania rom. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że jest łatwy w użyciu nawet dla początkujących.

Jeśli nie możesz znaleźć danych na urządzeniu z systemem Android, możesz przesłać je do usługi przechowywania w chmurze. Ta usługa zapewnia użytkownikom ograniczoną ilość darmowej pamięci masowej i może zająć dużo czasu, aby przesłać dane. AirMore działa ze wszystkimi głównymi przeglądarkami i ma kod QR do łączenia urządzenia.

Oprogramowanie pomaga również zarządzać plikami, przechwytywać zrzuty ekranu i robić kopie zapasowe. Pomaga również przenosić wszystkie rodzaje danych, w tym zdjęcia, kontakty, wiadomości i aplikacje. Możesz również przywrócić usunięte pliki za pośrednictwem AirMore.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]