7 czerwca 2023

egos-cip.eu

Etyczne i elektroniczne poszukiwanie pracy

Odzyskiwanie danych korzystny trick.

8 min read

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak wybrać najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych Android

Jeśli potrzebujesz odzyskać dane z urządzenia z systemem Android, możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych dla Androida. Istnieje kilka programów dostępnych dla Ciebie do wyboru. Należą do nich MyJad, Apeaksoft, Jihosoft i EaseUS MobiSaver. Możesz pobrać te darmowe programy na swój komputer i podłączyć telefon do komputera. Następnie możesz wyświetlić podgląd plików i odzyskać dane. Możesz nawet użyć tych programów do przeniesienia danych z Androida na komputer.

MyJad

Jeśli usunąłeś ważne dane ze swojego urządzenia z systemem Android i nie możesz ich nigdzie znaleźć, nadal możesz je odzyskać dzięki oprogramowaniu do odzyskiwania danych MyJad android. Może on pomóc Ci odzyskać usunięte kontakty, wiadomości, zdjęcia i filmy. Ma również możliwość tworzenia kopii zapasowych usuniętych plików i jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie to było popularnym wyborem dla osób, które chcą odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android.

Aby usunąć MyJad Android Data Recovery, użyj deinstalatora wydawcy. Program ten pozwoli Ci odinstalować MyJad Android Data Recovery bez żadnych kłopotów, ale powinieneś pamiętać, aby po jego usunięciu ponownie uruchomić komputer. Usunie on również wszelkie pozostałości pozostawione w rejestrze. Upewnij się jednak, że usuwasz aplikację z systemu ostrożnie, ponieważ nieprawidłowe usunięcie może spowodować poważne problemy systemowe.

MyJad Android Data Recovery jest dostępny do pobrania za darmo w wersji próbnej. Działa z urządzeniami z systemem Android, które są podłączone do komputera. Obsługuje również system Windows i inne systemy operacyjne. Chociaż oprogramowanie jest świetną opcją do przywrócenia utraconych lub usuniętych danych z urządzeń z systemem Android, ważne jest, aby pamiętać, że nie może odzyskać plików z pamięci wewnętrznej. Może jednak odzyskać prawie każdy inny typ pliku. I ma przydatną funkcję, która pozwala na podgląd zdjęć przed ich przywróceniem.

Jad Android Data Recovery obsługuje ponad 6000 modeli urządzeń z systemem Android i wiele wersji systemu operacyjnego Android. Działa na wszystkich popularnych smartfonach z Androidem, więc powinien być dobrą opcją dla osób posiadających urządzenia z Androidem. W przeciwieństwie do niektórych innych programów, Jad obsługuje również zakorzenione telefony. Pozwala również na tworzenie kopii zapasowych ważnych plików na urządzeniu z systemem Android.

Apeaksoft

Apeaksoft Android data recovery to kompleksowe narzędzie do odzyskiwania danych, które umożliwia przywrócenie danych z każdego uszkodzonego lub zniszczonego urządzenia z systemem Android. Aby skorzystać z narzędzia, wystarczy podłączyć telefon lub tablet do komputera za pomocą kabla USB. Program ma dożywotnią subskrypcję i może być używany na maksymalnie trzech komputerach. Pochodzi z gwarancją zwrotu pieniędzy i obsługuje wiele formatów plików. Można go używać do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych z różnych przyczyn, w tym przypadkowego usunięcia, uszkodzenia karty pamięci i awarii systemu.

Apeaksoft Android Data Recovery for Mac pozwala szybko i łatwo odzyskać utracone lub usunięte dane z urządzeń z systemem Android. Aby przeprowadzić proces odzyskiwania, podłącz urządzenie z Androidem do komputera i włącz debugowanie USB. Po wykonaniu tych czynności wybierz pliki, które chcesz odzyskać z urządzenia. Oprogramowanie do odzyskiwania danych pozwoli Ci wyświetlić podgląd utraconych plików przed zapłaceniem.

Apeaksoft Android Data Recovery jest kompatybilny z ponad pięcioma tysiącami różnych urządzeń z systemem Android. To potężne oprogramowanie może również pomóc w odzyskaniu danych z kart pamięci, a także kart pamięci z kart SD. Może nawet pomóc odzyskać usunięte lub przypadkowo usunięte zdjęcia z urządzeń z systemem Android. Może również przywrócić wiadomości tekstowe, dzienniki połączeń i aplikacje.

Oprogramowanie jest całkowicie bezpieczne i wolne od wirusów, nie pozostawia śladów oprogramowania na urządzeniu. Program posiada również dożywotnie aktualizacje i darmową pomoc techniczną. Możesz również obserwować proces w czasie rzeczywistym i wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

Jihosoft

Jeśli potrzebujesz odzyskać usunięte dane z telefonu z systemem Android, powinieneś rozważyć użycie Jihosoft Android Data Recovery. To narzędzie może łatwo i skutecznie odzyskać pliki z telefonów z systemem Android. Możesz pobrać program ze strony internetowej dewelopera i zainstalować go na swoim komputerze. Po zainstalowaniu możesz wyświetlić odzyskane dane na swoim komputerze. Następnie możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać i zapisać je w dowolnym miejscu.

Oprogramowanie działa dla większości urządzeń z systemem Android i obsługuje odzyskiwanie z pamięci wewnętrznej, a także kart SD. Nie wymaga ono żadnego rootowania. Po pobraniu, podłącz telefon z Androidem do komputera za pomocą kabla do transmisji danych. Po podłączeniu, oprogramowanie pokaże Ci pliki i ich typy. Po odzyskaniu danych możesz przywrócić je z powrotem do telefonu z Androidem.

Oprócz kontaktów i wiadomości tekstowych, Jihosoft Android Phone Recovery może również odzyskać utracone dokumenty i pliki audio. Obsługuje wiele urządzeń z systemem Android, w tym Samsung, LG, HTC i Sony. Jego bezpieczny i łatwy w użyciu proces odzyskiwania sprawia, że jest to jedna z najlepszych opcji odzyskiwania usuniętych plików z Androida.

Jeśli szukasz najlepszego oprogramowania do odzyskiwania danych na Androida, Jihosoft Android Data Recovery to doskonały wybór. To oprogramowanie odzyska usunięte pliki z wewnętrznej pamięci masowej i pamięci zewnętrznej, a także pozwala na podgląd danych przed ich pobraniem. Jest odpowiedni zarówno dla nowicjuszy, jak i profesjonalistów. Jihosoft Android Data Recovery jest również kompatybilny z urządzeniami Windows i Mac.

EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver to narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android, które pozwala odzyskać usunięte pliki i multimedia z urządzenia z systemem Android. Może odzyskać pliki z różnych przyczyn, w tym wirusów, przypadkowego usunięcia i niewłaściwej obsługi. Posiada również możliwość odzyskiwania kopii zapasowych. Oprogramowanie jest dostępne za darmo.

Program może być używany na prawie wszystkich urządzeniach z systemem Android. Jest również kompatybilny z systemem operacyjnym Windows. Program oferuje w 100% czystą i bezpieczną metodę odzyskiwania danych. Zapewnia niezawodne środki bezpieczeństwa i umożliwia podgląd odzyskiwanych danych. To narzędzie do odzyskiwania danych jest dostępne dla wielu urządzeń z systemem Android i wielu OS.

To potężne narzędzie do odzyskiwania danych obsługuje różne typy plików, w tym zdjęcia, filmy i kontakty. Pozwala również odzyskać dzienniki połączeń i inne dane. Proces odzyskiwania danych jest niezwykle prosty. Wystarczy pobrać program, zainstalować go i uruchomić na urządzeniu z systemem Android. Po zainstalowaniu oprogramowania należy postępować zgodnie z instrukcjami, które są z nim dostarczane, aby przywrócić usunięte dane.

EaseUS MobiSaver to świetny wybór dla użytkowników, którzy potrzebują aplikacji do odzyskiwania danych. Jest bardzo bezpieczny, ponieważ wykorzystuje szyfrowanie w celu ochrony prywatnych informacji użytkownika. Posiada również wiele trybów skanowania dla różnych formatów plików. Program jest również przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu, chociaż niektórzy użytkownicy skarżą się na szybkość odzyskiwania. Ci, którzy mają wolne połączenie internetowe, mogą chcieć użyć innego programu.

To narzędzie do odzyskiwania danych może odzyskać usunięte pliki zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Działa również z kopiami zapasowymi iTunes i iCloud. I oferuje dożywotnie wsparcie techniczne. Kolejną funkcją wartą rozważenia jest możliwość przywrócenia usuniętych plików z urządzeń z systemem iOS.

FoneLab

FoneLab Android Data Recovery to potężna aplikacja, która pozwala odzyskać usunięte pliki, zdjęcia i filmy z urządzeń z systemem Android. Program ten posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i jest całkowicie bezpieczny. Może również odzyskać kontakty, wiadomości, załączniki, rejestry połączeń i inne dane z telefonów z systemem Android. Posiada darmową wersję, która pozwala na podgląd możliwych do odzyskania danych. Natomiast wersja płatna pozwala na wybranie dowolnych plików, które chcemy odzyskać.

Kolejną przydatną funkcją FoneLab jest możliwość odzyskania usuniętych kontaktów. Oprogramowanie to może zapisać kontakty do pliku CSV lub HTML. Może również odzyskać usunięte zdjęcia i filmy, a także nagrania połączeń. FoneLab Android Data Recovery ma również możliwość odzyskania tych plików z uszkodzonych telefonów i innych urządzeń pamięci masowej.

FoneLab to jedno z najpopularniejszych narzędzi do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android i iOS. Do działania wymaga jednak rootowania. Program nie zawsze też działa, a proces skanowania może w każdej chwili zakończyć się niepowodzeniem. Szybkość i wskaźnik sukcesu programu również są zawodne. Ponadto FoneLab nie jest darmowy; musisz uiścić niewielką opłatę, zanim będzie mógł działać na Twoim urządzeniu. Co więcej, darmowe wersje mogą zawierać wirusy.

Inną imponującą cechą oprogramowania do odzyskiwania danych FoneLab Android jest jego zdolność do przywracania prawie każdego typu danych z urządzeń z systemem Android. Program może nawet przywrócić pliki utracone w wyniku awarii systemu, niezamierzonego usunięcia i złośliwego oprogramowania. Oferuje również łatwe w użyciu funkcje odzyskiwania, które ułatwiają przywracanie danych z urządzeń z systemem Android.

Kolejną przydatną funkcją FoneLab jest to, że może być również używany do tworzenia kopii zapasowych danych z urządzeń z systemem Android. Program obsługuje tysiące urządzeń i formatów plików, co stanowi przewagę nad dyskiem flash USB. Użytkownik może zobaczyć podgląd danych przed wybraniem jakichkolwiek danych do przywrócenia. Po zakończeniu skanowania FoneLab wyświetli wyniki na ekranie i umożliwi użytkownikowi wybór danych, które chce przywrócić.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]